Eldhundar regencystil
2015-10-22
336234
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, regencystil, 1800-tal, dekor av maskaroner, akantus och flammande urnor, förgylld brons, höjd 51, 35,5 x 14 cm
Slitage