Appliquer Louis XV-stil

Appliquer Louis XV-stil
Appliquer Louis XV-stil
Appliquer Louis XV-stil
Appliquer Louis XV-stil
Appliquer Louis XV-stil
Appliquer Louis XV-stil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, Louis XV-stil, 1800-tal, för två ljus vardera, putti hållande ljusarmar i form av akantuskvistar, förgylld brons, höjd 44 cm

Slitage, borrade för el, lagningar, omarbetade

336235

2015-10-22