Äggställ 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÄGGSTÄLL, 1800-talets andra hälft, svarvad stomme, i etager för 100 ägg, höjd ca 51, 31x20 cm

Smärre skador

336236

2015-10-22