Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÄGGSTÄLL, 1800-talets andra hälft, svarvad stomme, i etager för 100 ägg, höjd ca 51, 31x20 cm
Smärre skador
336236
2015-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här