Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 600 SEK
SÅSSLEV, MATGAFFLAR , 3 st., MATSKED, TESKEDAR/KAFFESKEDAR, 23 st, PÅPETARE och SERVETTRING, silver, såsslev modell Olga stämplad 1872, vikt ca 558 g
Slitage, lagningar
336264
2015-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här