Såsslev skedar gafflar silver

Såsslev skedar gafflar silver
Såsslev skedar gafflar silver
Såsslev skedar gafflar silver
Såsslev skedar gafflar silver
Såsslev skedar gafflar silver
Såsslev skedar gafflar silver
Såsslev skedar gafflar silver
Såsslev skedar gafflar silver
Såsslev skedar gafflar silver
Såsslev skedar gafflar silver

Klubbat för:

1 400 SEK

1 600 SEK

SÅSSLEV, MATGAFFLAR , 3 st., MATSKED, TESKEDAR/KAFFESKEDAR, 23 st, PÅPETARE och SERVETTRING, silver, såsslev modell Olga stämplad 1872, vikt ca 558 g

Slitage, lagningar

336264

2015-10-30