Flicka med blommor oljemålning
Valmis
2015-10-22
336265
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka med blommor, otydligt signerad, oljla på duk, ca 81 x 60 cm