Flicka med blommor oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka med blommor, otydligt signerad, oljla på duk, ca 81 x 60 cm

336265

2015-10-22