Edvin Öhrström vas orrefors
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, vas, Orrefors 1951, ariel, randdekor av bubblor mot röd fond, signerad Orrefors Sweden Ariel Nr 1237 E Edvin Öhrström, höjd 18 cm
Obetydliga repor, något invändig belägging
336266
2015-10-24