Edvin Öhrström vas orrefors

Edvin Öhrström vas orrefors
Edvin Öhrström vas orrefors
Edvin Öhrström vas orrefors
Edvin Öhrström vas orrefors

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, vas, Orrefors 1951, ariel, randdekor av bubblor mot röd fond, signerad Orrefors Sweden Ariel Nr 1237 E Edvin Öhrström, höjd 18 cm

Obetydliga repor, något invändig belägging

336266

2015-10-24