Martin Säflund

Martin Säflund
Martin Säflund
Martin Säflund
Martin Säflund
Martin Säflund
Martin Säflund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARTIN SÄFLUND (1894-1976), stadsmotiv, olja på duk, signerad M. Säflund, 45x54 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

336279

2015-11-02