Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOL, sengustaviansk, 1800-talets början, provinsarbete, bemålad, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, skador, förstärkningar

336287

2015-10-22