Pall
2015-10-22
336290
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PALL, 1900-talets början, benställningar i järn, sits i trä bemålad, justerbar höjd
Slitage, skador, senare bemålning