Toilettebord med stenskiva spegel och stol
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD med SPEGEL, STOL, 1930/40-tal, funkis, bord med stenskiva på kromad benställning, bordets höjd 74, 92 x 33, spegel med faseterat glas, 103 x Historik: Har tidigare ingått som frisörsinredning
Spegeln ej ursprunglig, senare bemålad, ytslitage, ett gångjärn saknas
336297
2015-10-22