Byst marmor
2015-10-22
336299
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYST, marmor, "Mignon", märkt med signatur Prof. G. Besji, höjd 23 cm, längd 25 cm
Smärre nagg och ytskador