Carl Sandell akvarell

Carl Sandell akvarell
Carl Sandell akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL SANDELL (född 1958): Komposition, signerad och daterad Carl Sandell -96, akvarell, ca 23x30,5 cm

336313

2015-10-30