Bokstöd 1 par
2015-10-22
336330
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOKSTÖD, 1 par, 1900-talets början, bockar i patinerad brons, höjd ca 23 cm
Smärre skador, nagg, ett stöd något löst