Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, art deco, 1900-talets början, patinerad brons, liggande kvinna med katt och boll, längd ca 47, höjd ca 22 cm
Slitage, boll något lös
336336
2015-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här