Skulptur art deco

Skulptur art deco
Skulptur art deco
Skulptur art deco
Skulptur art deco
Skulptur art deco
Skulptur art deco
Skulptur art deco
Skulptur art deco

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, art deco, 1900-talets början, patinerad brons, liggande kvinna med katt och boll, längd ca 47, höjd ca 22 cm

Slitage, boll något lös

336336

2015-10-22