Karmstol rokokostil

Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1800-tal, rokokostil, skuren dekor, förgylld, sitthöjd ca 50 cm

Ngt torr stoppning, klädseln med smärre skador

336337

2015-10-22