Eldhundar

Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ELDHUNDAR, 3 dlr, förgylld/bronserad mässing, 1800-tal, längd 98 cm

Slitage, skador, renoverad

336343

2015-10-22