Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR, barockstil, 18/1900-tal, punsad mässing, hänklar med lejonmaskaroner, på lejontassar, höjd 22, längd 54 cm

Slitage, smärre skador

336348

2015-10-22