Timo Sarpaneva

Timo Sarpaneva
Timo Sarpaneva
Timo Sarpaneva
Timo Sarpaneva

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TIMO SARPANEVA, vas, "Tear" ("Tårdroppe"), Iittala, Finland 1955, ovoid, signerad TIMO SARPANEVA IITTALA -55, höjd 14 cm

Repor

336352

2015-10-22