William Solenberg stockholmsmotiv Stadshuset

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WILLIAM SOLENBERG (född 1906-1980): Motiv från Pålsundet Söder Mälarstrand i Stockholm, signerad W. Solenberg 1954, olja på pannå, 22x27 cm

336353

2015-10-22