Barometer

Barometer
Barometer
Barometer
Barometer

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BAROMETER, Louis XVI, omkring 1800, träskuren dekor, bemålad och förgylld, höjd ca 98, bredd ca 38 cm

Dekorskador

336371

2015-10-22