Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BAROMETER, Louis XVI, omkring 1800, träskuren dekor, bemålad och förgylld, höjd ca 98, bredd ca 38 cm
Dekorskador
336371
2015-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här