Vas Ulla Kraitz

Vas Ulla Kraitz
Vas Ulla Kraitz
Vas Ulla Kraitz
Vas Ulla Kraitz
Vas Ulla Kraitz
Vas Ulla Kraitz

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULLA KRAITZ, vas, stengods, glasyr i blått, signerad KRAITZ, höjd 9,5 cm

Krackelyr

336381

2015-10-22