Märta Tynell oljemålning

Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRTA TYNELL (1865-1930): "Från franska kusten", signerad M Tynell, olja på duk, 40x65 cm

336383

2015-10-22