Luigi Cagliani olja

Luigi Cagliani olja
Luigi Cagliani olja
Luigi Cagliani olja
Luigi Cagliani olja

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LUIGI CAGLIANI (1900-tal): Kvinna med fruktkorg, signerad L Cagliani, olja uppfodrad på pannå, 49x39 cm

336395

2015-10-22