Britta Reich-Eriksson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRITTA REICH-ERIKSSON (född 1918): Duvslag, monogramsignerad och daterad B.R.E. 82. akvarell, ca 62x46 cm

336396

2015-10-23