Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, 20x14,5 cm
Krackeleringar, färgbortfall
336398
2015-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här