Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, 20x14,5 cm

Krackeleringar, färgbortfall

336398

2015-10-23