David Parsén oljemålning

David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

DAVID PARSÉN (1896-1977): Vårafton vid å, signerad och daterad D. Parsén -38, olja på duk, 74x99 cm

336405

2015-10-23