Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL PETER LEHMAN (Norge, 1794-1876): Barnporträtt med duva, signerad Lehman, olja på duk, 69x55 cm
Retuscher, ytsmuts
336456
2015-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här