Carl Peter Lehman oljemålning

Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL PETER LEHMAN (Norge, 1794-1876): Barnporträtt med duva, signerad Lehman, olja på duk, 69x55 cm

Retuscher, ytsmuts

336456

2015-10-23