Bengt Arne Linderos olja
2015-10-23
336470
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT ARNE LINDEROS (1929-1989), Landskap, signerad BAL, olja på duk, 52x60 cm