Ulf Wahlberg färglitografi
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ULF WAHLBERG (född 1938), Vintervila, signerad och numrerad Ulf Wahlberg 957280, färglitografi, 40x46, bladstorlek 61x51 cm
Kuntoraportti
336474
Päivämäärä:
2015-10-23