Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ULF WAHLBERG (född 1938), Vintervila, signerad och numrerad Ulf Wahlberg 957280, färglitografi, 40x46, bladstorlek 61x51 cm

Kuntoraportti

336474

Päivämäärä:

2015-10-23