Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BENGT LANDIN (född 1933): 12:ans spårvagn, signerad Bengt Landin HC, färglitografi, 30x30 cm
336475
2015-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här