Philip von Schantz etsning

Philip von Schantz etsning
Philip von Schantz etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Tinggrupp, signerad v. Schantz -58, 7/25, etsning och akvatint, 26x31 cm

336482

2015-10-23