Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Tinggrupp, signerad v. Schantz -58, 7/25, etsning och akvatint, 26x31 cm
336482
2015-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här