Ljusstakar 1800-tal

Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, brons, höjd ca 27 cm

Smärre bucklor

336498

2015-10-23