Skåp
2015-10-23
336527
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 17/1800-tal, betsad furu, invändigt med hyllor, höjd ca 189, 119 x 56 cm
Skador, renoverat och kompletterat