Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, allmoge, furu, 2 lådor i sidor, höjd ca 71, 117 x 54 (+64+64) cm

Slitage, repor, märken

336538

2015-10-29