Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal, blyinfattat glas, fanérat i mahgony, inrett med hyllplan, höjd ca 134, 35 x 73 cm
Ytslitage
336539
2015-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här