Skåp engelsk stil

Skåp engelsk stil
Skåp engelsk stil
Skåp engelsk stil
Skåp engelsk stil
Skåp engelsk stil
Skåp engelsk stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal, blyinfattat glas, fanérat i mahgony, inrett med hyllplan, höjd ca 134, 35 x 73 cm

Ytslitage

336539

2015-10-23