Bord barockstil
2015-10-23
336549
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORD, barockstil, 1800-tal, rik skuren dekor, svärtade spiralvridna ben, med intarsiadekor, 2 utdragsskivor (75+75), höjd ca 80, 181 x 100 cm
PROVENIENS: Hägerstens gård
Slitage