Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORD, barockstil, 1800-tal, rik skuren dekor, svärtade spiralvridna ben, med intarsiadekor, 2 utdragsskivor (75+75), höjd ca 80, 181 x 100 cm
PROVENIENS: Hägerstens gård
Slitage
336549
2015-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här