Byrå mässingsbeslag

Byrå mässingsbeslag
Byrå mässingsbeslag
Byrå mässingsbeslag
Byrå mässingsbeslag
Byrå mässingsbeslag
Byrå mässingsbeslag

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets senare del, betsat trä, 6 lådor, beslag och handtag i mässing, höjd ca 70, 72 x 30 cm

Slitage, fanerskada vid vänster ben

336565

2015-10-23