Golvfotogenlampa

Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVFOTOGENLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, frostad glaskupa, höjd 160 cm

Obetydliga bucklor

336567

2015-10-23