Nattduksbord 1 par

Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérad i valnöt, stenskivor, skulpterad dekor, höjd 83 cm, bredd 40 cm, djup 41 cm

Stenskivorna med skador, smärre ytskador

336574

2015-10-23