Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérad i valnöt, stenskivor, skulpterad dekor, höjd 83 cm, bredd 40 cm, djup 41 cm
Stenskivorna med skador, smärre ytskador
336574
2015-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här