Jane Reumert kanna

Jane Reumert kanna
Jane Reumert kanna
Jane Reumert kanna
Jane Reumert kanna
Jane Reumert kanna
Jane Reumert kanna
Jane Reumert kanna
Jane Reumert kanna

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JANE REUMERT, kanna, Danmark, porslin, glasyr i blått, signerad JANE samt 75, höjd ca 16 cm

Krackelyrer, tillverkningsdefekter

336578

2015-10-23