Siri Derkert

Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): Mansansikte, signerad S. Derkert, väggskulptur, metallband, ca 35x20 cm
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare i slutet på 1960-talet

336580

2015-10-23