Fåtöljer 1 par
2015-10-23
336588
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, s.k. Emmor, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, tyg med skador