Sekretär sengustaviansk

Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SEKRETÄR, sengustaviansk, med stenskiva, 2-delad, fanerad i mahogny, förgyllda mässingsbeslag, höjd 124, 118x58 cm
PROVENIENS: Leufsta herrgård

Fanérskador, skiva med lagningar, delar av brevfack saknas, nyckel saknas

336601

2015-10-26