Sekretär sengustaviansk
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SEKRETÄR, sengustaviansk, med stenskiva, 2-delad, fanerad i mahogny, förgyllda mässingsbeslag, höjd 124, 118x58 cm
PROVENIENS: Leufsta herrgård
Fanérskador, skiva med lagningar, delar av brevfack saknas, nyckel saknas
336601
2015-10-26