Klaffbord 1800-tal
2015-10-23
336606
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KLAFFBORD, 1800-talets senare del, gråmålat, 2 halvmåneformade slag, låda i sarg, höjd ca 76, 139 x 55 (+71+71) cm
Renoverat