Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKELSEKAR, 1 par, brons, Sydostasien, 1900-talets första hälft, föreställande fabeldjur, höjd ca 27 cm
Slitage, bucklor
336639
2015-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här