Rökelsekar

Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKELSEKAR, 1 par, brons, Sydostasien, 1900-talets första hälft, föreställande fabeldjur, höjd ca 27 cm

Slitage, bucklor

336639

2015-10-23